REMAKE

RECYCLERECYCLE19 pictures
REMAKEREMAKE15 pictures
BLAST and BLESSBLAST and BLESS53 pictures
GLASS STONESSGLASS STONESS5 pictures

R E M A K E – DÁMSKÉ SPOLEČENSKÉ ODĚVY, …

Zacházím se starými textilními výrobky jako se základní tvůrčí i výrobní surovinou. Od trik, košil a halenek až po povlečení, záclony, závěsy… maximálne využívám jak tvarový tak materiálový potenciál těchto textilií.

Koncept vychází z témat: textilní kultura, identita, fetiš, nulový odpad, recyklace, autorská tvorba, manufakturní výroba. Filosofií navazuji na myšlenku, proč plýtvat kvalitní látkou na oděv, který máme na sobě pouze párkrát. Zacházím se starými textilními výrobky jako se základní surovinou určenou pro tvorbu. Zabyvam se otazkou, jak může druhotný původní materiál svými vlastnostmi ovlivnit finální design?

CENY ODĚVŮ – od 2.000,- Kč výše. Cenové a kalkulační sazby u oděvů jsou individuelní podle materiálů a náročnosti finálního řešení.
V dubnu 20 10 otvíráme ateliér na adrese Ondříčkova 32, Praha 3, nebo nás prosím kontaktujte.

1. Všechny modely oděvů zobrazené ve všech galeriích jsou prodejné a to jako buď originály nebo originální autorské repliky. Případná individualizace modelu na konkrétní postavu nebo variace dle požadavku klienta je možná (pokud autor bude souhlasit s předesignováním nebo dotvořením podle požadavku klienta).
2. Autor vytvoří podle požadavku klienta individuální model pro jakoukoliv příležitost od návrhu až do zajištění realizace.
3.Cenové a kalkulační sazby jsou smluvní, min. sazba 300,-Kč za jednu kalkulační hodinu,
plus materiál dle dodavatelských cen, plus DPH. Pevná smluvní dohoda o ceně před započetím díla.